Відкриття у Києві

28.01.2017
Такий заклад, який би показував ветеранів, їх стиль життя, їх вміння досягати поставленої мети та вміння створювати щ…ось нове... Я неймовірно щасливий не стільки через те, що відкриваюсь, а тому, що в мене вийшло. Адже якщо в мене, "оленя", вийшло, то й у вас, пацани, вийде 100%! Тільки треба постійно пробувати й не сидіти на місці!

Також хотів би висловити величезну подяку всім, хто долучився до відкриття піцерії! А саме інвесторам і тим, хто допомагав з обладнанням, фарбами, лампами, своєю роботою, консультаціями і просто моральною підтримкою - Ігорю, Вахтангу, Олегу з компанії "Уклон", Інні, Дімі, Валєрчику Хартману, Джексону, Віктору Васильовичу, Тані Юрович та її ресторану "Кіфлік", Вєталю Дейнеге та Мартіну Бресту. Дякую Юрчику, який зробив для нас дуже класні столи. Дякую дівчатам, які постійно допомагали з прибиранням. Звісно, дякую моїй супер-команді Veterano! Особлива подяка Сергію Позняку і його компанії "Каштан 2000" за те, що повірили в ідею та надали безвідсотковий кредит, доречі за місяць ми почнемо тестувати програму по такому кредитуванню ветеранського бізнесу разом із компанією "Каштан 2000". Також окрема дяка всім, хто вболівав за долю Pizza Veterano в соц. мережах та поза ними!

Ми будемо раді бачити усіх і кожного! Вас чекатимуть цікаві коктейлі від Богдана Чабана (ветерана з Маріуполя) а також Ваша улюблена піца. Смачна. Гаряча. Українська!